2024. április 28, vasárnap - Valéria

Hírek | Sport

Kézilabda: nehéz szülés volt, de meglett a Plzeň elleni győzelem
2021. November 04. 15:02, csütörtök | Sport

Csehországban, idegenben lépett pályára a dunaszerdahelyi HC DAC női kézilabdacsapat. A Debre Viktor vezette alakulat akadozva kezdte a mérkőzést, a félidőt még ötgólos hátránnyal zárták.

Somorja: mozgalmas hétvégéje volt a vívóklubnak
2021. November 02. 23:32, kedd | Sport

Sűrű volt a Somorjai Vívó Klub hétvégi programja: egy hazai tornán kívül 3500 kilométert utaztak a város sportolói, hogy három másik versenyen is részt vehessenek. A beszámolót a somorja.sk városi portál tette közzé.

Beharangozó: szerdán a Pilzennel mérkőznek a DAC-os kézis lányok
2021. November 02. 22:05, kedd | Sport

A kilencedik fordulóval folytatódik a MOL női kézilabda-extraliga. A dunaszerdahelyi HC DAC kézilabdásai ezúttal a cseh DHC Plzeň ellen lépnek pályára.

NFL-körkép: 8.hét
2021. Október 31. 20:47, vasárnap | Sport

Mátyás kollégánk jóvoltából újabb állandó rovat indul, ezúttal sport kategóriában. Mint azt a sport szerelmesei nyilván tudják, vasárnap az amerikai futballé a főszerep. Lássuk, mik a hét legfontosabb hírei.

A pozsonyi Capitals szlovák hokistája a meccs kellős közepén esett össze
2021. Október 31. 09:11, vasárnap | Sport

Boris Sádecký, a pozsonyi iClinic Capitals hokistája egy nemzetközi IHL-ligameccsen esett össze. A játékost azonnal kórházba szállították a meccs pedig félbeszakadt.

HC DAC: Kiütéses győzelem a Písek ellen
2021. Október 29. 00:00, péntek | Sport

Csütörtökön játszotta nyolcadik mérkőzését a HC DAC dunaszerdahelyi női kézilabdacsapat, amely a liga hetedik helyén tanyázó Sokol Písek csapatát fogadta hazai pályán.

FIFA: A magyarok mellett az albánok és a lengyelek kaptak még büntetést
2021. Október 27. 01:40, szerda | Sport

Rendesen megszórta a címben szereplő három válogatottat büntetéssel a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség, azaz a FIFA.

NFL: Tom Brady ismét megdönthetetlen rekord beállítására készül
2021. Október 22. 00:07, péntek | Sport

Az amerikai profi futball-liga százéves történetében csupán négy irányító volt képes átlépni a bűvös 500 dobott TD-s határt.

Hatalmasat zakózott egy kis norvég csapattól a Mourinho vezette AS Roma
2021. Október 21. 22:14, csütörtök | Sport

Az olasz csapat kapott egy hatost.

Somorja: sikeresen szerepeltek a vívó-lányok
2021. Október 19. 21:16, kedd | Sport

Déli szomszédunknál a hétvégén folytatódott a Magyar Vívó Kupa, amelynek idén Hódmezővásárhely adott otthont. A somorjaiak közül a tornán most a lányok arattak komolyabb sikereket – számol be a somorja.sk.

Dühítő vereséget szenvedtek a somorjai kosaras lányok
2021. Október 17. 16:59, vasárnap | Sport

Az SKK Somorja kosárlabdacsapata 61:65-ös vereséget szenvedett Besztercebányán a női kosárlabda Extraliga idei ötödik fordulójának mérkőzésén. A meccs részleteiről a samorin.sk városi portál számolt be.

Somorja: Kikaptak a kosaras lányok, ráadásul két játékos is megsérült
2021. Október 14. 14:39, csütörtök | Sport

A szlovák női kosárlabda Extraliga harmadik fordulóját vereséggel zárta a somorjai csapat. A lányok 39:69 arányban kaptak ki a pöstyéniektől. A bajt csak tetézi, hogy két csapattag is sérülést szenvedett.