2024. április 29, hétfő - Péter

Hírek

BL elődöntő: Ancelotti elégedettebb volt Guardiolánál, Modrič szerint 50:50 az esély
2023. Május 10. 12:44, szerda | Sport

A madridi San Bernabeu-ban elért 1:1-es döntetlen a Manchester City játékosainak papíron nagyobb esélyt ad a továbbjutásra a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágója előtt.

A Real Madrid legyőzte a gyenge formában lévő Chelsea-t
2023. Április 13. 10:21, csütörtök | Sport

A Real Madrid labdarúgói 2:0-ra nyertek a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a Chelsea ellen.

A Manchester City könnyed győzelmet aratott a Bayern ellen
2023. Április 12. 16:47, szerda | Sport

A Manchester City labdarúgói 3:0-ra nyertek a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének nyitómérkőzésén a Bayern München ellen.

A Real Madrid hátrányból söpörte le a pályáról a Liverpoolt
2023. Február 22. 21:09, szerda | Sport

A Real Madrid futballistái 5:2-re nyertek a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének nyitókörében a Liverpool otthonában.

Folytatódik a Bajnokok Ligája
2023. Február 21. 14:45, kedd | Sport

A Serie A-t magabiztosan vezető Napoli az Eintracht Frankfurt otthonába látogat, míg a Liverpool címvédő Real Madriddal csap össze az Anfield Road-on.

PSG – Bayern rangadó a Bajnokok Ligájaban
2023. Február 14. 17:56, kedd | Sport

Ma este két mérkőzéssel kezdődik a kiesési szakasz a labdarúgó Bajnokok Ligája 2022/2023-as kiírásában.

Kikapott a Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája bronzmérkőzésén
2022. Június 19. 17:49, vasárnap | Sport

A Telekom Veszprém 34-34-es rendes játékidőt követően hétméteresekkel kikapott a német THW Kiel csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjének vasárnapi bronzmérkőzésén - írja a HVG.

Bajnokok Ligája: Két angol és két spanyol csapat lesz az elődöntők főszereplője
2022. Április 13. 23:49, szerda | Sport

Továbbjutott a futball Bajnokok Ligája elődöntőjébe a Liverpool és a Manchester City, így a Villareal és a Real Madrid mellett két angol csapat kapott helyet a legjobb négy között.

Elvitték Szentpétervárról a Bajnok Ligája döntőjét
2022. Február 24. 20:03, csütörtök | Sport

Eredetileg Szentpéterváron rendezték volna az UEFA Bajnokok Ligája döntő párharcát, de a mai események miatt a Szövetség úgy döntött, mégsem Oroszországban rendezik a focimeccset.

A Real Madrid otthon kapott ki az ismeretlen moldovai csapattól
2021. Szeptember 29. 02:18, szerda | Sport

A Real Madrid 2-1-es vereséget szenvedett a moldovai Sheriff Tiraspol csapatától a BL-csoportmérkőzések második fordulójában.

Foci: továbbjutás esetén a második BL-selejtezőkörben is kiemelt lesz a Fradi
2021. Május 31. 10:55, hétfő | Sport

Vasárnap a Maccabi Haifa győzelmével lezárult az izraeli legmagasabb bajnokság, így tíz év után újra aranyérmet ünnepelhetett a patinás klub. A sikernek más vonzata is volt, és ez bizony a Fradit is érintette.

A Chelsea nyerte a Bajnokok Ligáját
2021. Május 30. 10:37, vasárnap | Sport

Az angol házidöntőt a sötétkék gárda nyerte, így kilenc év után ismét a Chelsea álhatott a dobogó tetőfokára. A portói döntőt megnyerő csapatnak az a Thomas Tuchel az edzője, akit a magyar Lőw Zsolt segít munkájában.