2024. április 28, vasárnap - Valéria

Hírek | Sport

Még lehet jelentkezni a Futó Liga vasárnapi versenyére
2022. Szeptember 21. 12:07, szerda | Sport

Vasárnap tartják a Somorjai Futó Liga soron következő versenyét, amelynek ezúttal is a Pomlé ad otthont. A somorjaiak közkedvelt versenyére még bátran jelentkezhetünk.

Graz • Pirk Ákos megnyerte a Messepokal-t
2022. Szeptember 19. 21:24, hétfő | Sport

Kiválóan szerepeltek a somorjai vívók a népszerű grazi Vásár Kupán, azaz a Messepokal-on. A tornán hat ország vívói mérték össze tudásukat, a junioroknál azonban Pirk Ákos nem talált legyőzőre.

STK Somorja • Bravúros győzelem Pozsonyban
2022. Szeptember 18. 23:16, vasárnap | Sport

Az STK Somorja focicsapata a II. liga 10. fordulójában 2:1-re győzött a Ligetfalu otthonában. Ezzel a somorjaiak ismét a tabella második helyén találták magukat.

SK DAC: Vasárnap kezdenek a férfi kézilabdások
2022. Szeptember 16. 14:03, péntek | Sport

Hétvégén indul a 2022/23-as idény a szlovák férfi első ligában. A dunaszerdahelyi SK DAC csapata vasárnap 17:00-tól fogadja a Nagyszombatot a városi sportcsarnokban.

HC DAC U12 • Megérdemelt tornagyőzelem
2022. Szeptember 16. 13:30, péntek | Sport

A dunaszerdahelyi HC DAC U12-es csapatának kézisei nem pihentek az iskolaszüneti napon sem, ennek pedig egy tornagyőzelem lett az eredménye.

Kajak-kenu: Lepi Máté bronzérmet szerzett
2022. Szeptember 14. 18:50, szerda | Sport

A hétvégén tartották az Olimpiai reménységek nemzetközi versenyét, amelyen a somorjai Lepi Máté a remek, bronzérmet érő helyezést érte el.

Nem várt vereségbe szaladt bele a Somorjai STK
2022. Szeptember 12. 17:56, hétfő | Sport

Az STK Somorja a II. liga 9. fordulóban váratlan vereséget szenvedett Alsókubínban (0:2) és lecsúszott az ötödik helyre - írja a somorja.sk összefoglaló írása.

Mozgalmas szeptemberi hétvégén vannak túl a fiatal somorjai sportolók
2022. Szeptember 12. 17:54, hétfő | Sport

Véget ért a nyári szünet a Gladiátor birkózói számára is, a somorjai csapat pedig belevetett magát a szezonba.

STK Somorja vs. Katar
2022. Szeptember 08. 19:04, csütörtök | Sport

Felkészülési mérkőzésen vett részt a somorjai STK futballklub, amelyen Katar válogatottjával mérkőztek meg. A helyszín: Ausztria.

Újabb érmeket szerzett a somorjai Vívó Klub
2022. Szeptember 06. 22:18, kedd | Sport

Nem is akárhogyan. A hétvégén rendezett felnőtt tőrvívó szlovák bajnokságon minden egyes bajnoki címet somorjai vívó nyerte el.

Sidó Bianka világbajnok!
2022. Szeptember 03. 23:18, szombat | Sport

Fantasztikus eredmény! A somorjai kajak-kenu szupersztár, Sidó Bianka másfél óra alatt két világbajnoki éremmel lett gazdagabb, először párban Bugár Rékával, később pedig szólóban.