HÃrek
2020. December 14. 16:40, hétfő |
Bulvár
Forrás: HVG
Robbie Williams új száma a nyomorult 2020-as évről szól

A dalban kifigurázza Boris Johnson brit miniszterelnököt és az akadozó Zoom-konferenciákat is, de Williams még a Queent is megidézi. Milyen nyomorult egy év!
Ezzel a sorral indítja Can't Stop Christmas című számát Robbie Williams. A vidám hangzású dalocska a mostani furcsa idÅ‘krÅ‘l szól és persze arról, hogy a karácsonyt semmi sem ronthatja el. Williams dalának nem csupán a szövegét érdemes figyelmesen hallgatni, a teljes élményhez a klippet is megéri megnézni: megtalálható benne 2020 színe-java. ElsÅ‘sorban az Egyesült Királyság és Boris Johnson koronavírus-tájékoztatóit figurázza ki, táncra perdül benne Theresa May és még a Queen Bohemian Rhapsody című számát is megidézi. A dal egyébként Williams The Christmas Present című dupla albumán jelent meg, amely a tavaly karácsonyi lemezének kibÅ‘vített verziója - tudatja az NME.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 14:34, hétfő | Sport
Klubvilágbajnokság: A PSG úton a negyedik trófeáért, a Bayern gólzáport rendezett
A párizsiak végig uralták a játékot a spanyol csapat ellen. Mindössze egy kapura tartó lövést engedtek ellenfelüknek, és mindkét félidőben kétszer is betaláltak.
2025. Június 16. 14:01, hétfÅ‘ | Közélet
66 146 új személyautót regisztráltak az elmúlt évben országszerte
Idén május végén a szlovákiai közlekedési felügyeletek összesen 2 746 781 személygépkocsit regisztráltak.
2025. Június 05. 13:30, csütörtök | Közélet
Felmérés: Az éghajlatváltozás hatással van az emberek nyaralási szokásaira
Nagyobb az érdeklődés az északi országok iránt.
2025. Június 03. 13:37, kedd | Közélet
Az ellenzék továbbra is a tranzakciós adó teljes eltörlését szeretné elérni
Mindkét ellenzéki párt egyetértett abban a témában is, hogy november 17. helyett inkább a május elsejei ünnepet kellene eltörölni.