Hírek

2022. Június 28. 22:27, kedd | Sport
Forrás: samorin.sk

Remek eredmény a somorjai Radka Rončkevičovától

Vasárnap rendezték az atlétikai ifjúsági bajnokságot Besztercebányán, ahola a somorjai “Mozgásban a gyerekek” klub képviseletében Radka csodálatos, ezüstérmet érő helyezést ért el.

Radka a 800 méteres számban mérettette meg magát, sikerrel. Tette ezt annak ellenére, hogy az idősebb lányok kategóriájában még csak először indult. A besztercebányai mezőny kimondottan erősnek volt mondható, Radka mégis legyőzte a tőle három évvel idősebb lányokat is.

Szép volt és gratulálunk!

Ezek érdekelhetnek még

2022. Augusztus 11. 22:12, csütörtök | Sport

Tátrától a Dunáig • Stafétafutó verseny

A hétvégén, 2022. augusztus 13-án és 14-én Somorjára érkezik az országot átszelő Od Tatier k Dunaju – A Tátrától a Dunáig stafétafutó verseny mezőnye.

2022. Augusztus 09. 23:19, kedd | Sport

Kajak-kenu • Lepi Máté hat bajnoki címe

Hétvégén Pozsonyban került sor a rövidtávú kajak – kenu szlovák bajnokságára. Míg tavaly a KCK Somorja versenyzői 31 érmet szereztek, idén már harminchetet.

2022. Augusztus 09. 12:16, kedd | Sport

Dupla győzelem • Az STK és a Tejfalu is sikeres körön van túl

Győztes vasárnapjuk volt a somorjai focirangóknak. Délelőtt az STK, délután pedig a Tejfalu győzedelmeskedett.

2022. Augusztus 03. 14:32, szerda | Sport

Jávorka Karin továbbra is bombaformában!

Ismét tornagyőzelmet ünnepelhetett Jávorka Karin, teniszező. A somorjai lány most Pöstyénben hódította el a legjobbnak járó első helyet.