2025. június 16, hétfő - Jusztin

Hírek

2021. Január 25. 12:42, hétfÅ‘ | Helyi önkormányzati
Forrás: dunaszerdahelyi.sk

Február 2-ig bizotsan zárva tart a dunaszerdahelyi Városi hivatal

Február 2-ig bizotsan zárva tart a dunaszerdahelyi Városi hivatal

A meghosszabbított kijárási korlátozás miatt a Dunaszerdahelyi Városi Hivatal tovább, február 2-ig tart zárva. Az anyakönyvi hivatalban 8 és 11 óra között szolgálat működik, ami azonban csak telefonon elérhető.

Szükség esetén, kizárólag elhalálozás, születés és házasságkötés ügyében a 031/590 39 25-ös telefonszámot lehet hívni.
A hivatal pénztára is zárva tart, így a városi adókat és illetékeket csak banki átutalással lehet megfizetni. A hivatal dolgozói arra kérik az ügyfeleket, hogy halaszthatatlan hivatalos ügyeiket telefonon vagy e-mailben próbálják elintézni.
A városi hivatal elÅ‘re láthatólag február 2-ig biztosan zárva tart – a nyitásról a járványügyi helyzet fejleményében döntenek és tájékoztatnak majd.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 16. 14:34, hétfő | Sport

Klubvilágbajnokság: A PSG úton a negyedik trófeáért, a Bayern gólzáport rendezett

A párizsiak végig uralták a játékot a spanyol csapat ellen. Mindössze egy kapura tartó lövést engedtek ellenfelüknek, és mindkét félidőben kétszer is betaláltak.

2025. Június 16. 14:01, hétfÅ‘ | Közélet

66 146 új személyautót regisztráltak az elmúlt évben országszerte

Idén május végén a szlovákiai közlekedési felügyeletek összesen 2 746 781 személygépkocsit regisztráltak.

2025. Június 05. 13:30, csütörtök | Közélet

Felmérés: Az éghajlatváltozás hatással van az emberek nyaralási szokásaira

Nagyobb az érdeklődés az északi országok iránt.

2025. Június 03. 13:37, kedd | Közélet

Az ellenzék továbbra is a tranzakciós adó teljes eltörlését szeretné elérni

Mindkét ellenzéki párt egyetértett abban a témában is, hogy november 17. helyett inkább a május elsejei ünnepet kellene eltörölni.