2021. Október 12. 21:53, kedd | Sport
Forrás: samorin.sk

A somorjai Orosz Szabina a legjobb női kosaras Magyarországon

A somorjai kosárlabda neveltje, Orosz Szabina parádésan kezdte magyarországi karrierjét az UNI Győr csapatában.

Szabi eddig három meccsen lépett pályára a bajnokságban, és minden alkalommal csapata legjobbja volt. Ami viszont csúcs, hogy minden forduló álomcsapatában ott szerepelt a neve, amire eddig senki nem volt képes a szezonban. Így minden szerénység nélkül állíthatjuk: Szabina a magyar női kosárlabdaliga legjobb játékosa.

Vasárnap a Vasas ellen 27 perc alatt 19 pontot szerzett, a meccs legeredményesebb játékosa lett. A VAL Indexe (minden statisztikai mutató összesítése) nagyon magas, 35 lett!

Ezek érdekelhetnek még

2021. Október 17. 16:59, vasárnap | Sport

Dühítő vereséget szenvedtek a somorjai kosaras lányok

Az SKK Somorja kosárlabdacsapata 61:65-ös vereséget szenvedett Besztercebányán a női kosárlabda Extraliga idei ötödik fordulójának mérkőzésén. A meccs részleteiről a samorin.sk városi portál számolt be.

2021. Október 14. 14:39, csütörtök | Sport

Somorja: Kikaptak a kosaras lányok, ráadásul két játékos is megsérült

A szlovák női kosárlabda Extraliga harmadik fordulóját vereséggel zárta a somorjai csapat. A lányok 39:69 arányban kaptak ki a pöstyéniektől. A bajt csak tetézi, hogy két csapattag is sérülést szenvedett.

2021. Szeptember 30. 19:19, csütörtök | Sport

Kosárlabda: A somorjai Orosz Szabina a forduló álomcsapatában

Fantasztikusan mutatkozott be a somorjai nevelésű Orosz Szabina új csapatában, az Uni Győrben.

2021. Szeptember 29. 13:36, szerda | Sport