2024. május 13, hétfő - Szervác

Hírek

Keleti Ágnes 102. születésnapján mutatják be az Aki legyőzte az időt című filmet a Dunán
2023. Január 09. 17:11, hétfő | Kultúra

A 102 éves, ötszörös olimpiai bajnok magyar tornászról készült életrajzi filmet ma 20:45-kor vetítik a Dunán. Keleti Ágnes a világ legidősebb élő olimpiai bajnoka.

Minden út Rómába vezet: így ünnepelt a bajnok az olasz fővárosban
2021. Július 12. 14:33, hétfő | Sport

Hétfőn, egy nappal az EB-döntőt követően a győztes, olasz válogatott hazaérkezett a bajnoki trófeával. A csapatot ünneplő tömeg várta.

Hétszeres világbajnok lett Lewis Hamilton
2020. November 17. 14:20, kedd | Sport

Lewis Carl Davidson Hamilton immár hetedszer nyerte el a Formula–1 világbajnoki címét. A fehér anyától és fekete apától született tehetség már az F1 előtt is mindenhol nyert, ahol elindult.

Bajnok a Los Angeles Lakers, LeBron a halhatatlanság küszöbén
2020. Október 12. 10:51, hétfő | Sport

Ma hajnalban véget ért a 2019/2020-as rendhagyó kosárlabdaszezon a tengerentúlon. A Los Angeles Lakers hat meccsen győzni tudott a Miami Heat ellen. LeBron James lett a Finals MVP, azaz a döntő legértékesebb játékosa.